İzlesek
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Hitler Ve Naziler Hakkında 17 KORKUNÇ Gerçek

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Suat Gürbak - Kategori: İlginç
117 İzlenme

Açıklama

"Adolf Hitler ve Naziler Hakkında 17 Korkunç Gerçek" adlı videonun metni aşağıdadır.

Vahşet görüntülerine şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.829160430453991.1073741833.536964979673539&type=3&uploaded=21

Almanya Hitler'in yönetimindeyken sadece 10 senede; Fransa, İtalya, Yunanistan, Sovyetler Birliği ve Finlandiya da dahil olmak üzere 24 ülkeyi işgal etmiş ve bir süper güce dönüşmüştü.
Motorizasyon teknolojisi çok hızlı geliştiği için hiçbir güç karşısında duramadı.
Naziler geliştirdikleri “U-boat” isimli denizaltı sayesinde Atlas okyanusunda hüküm sürmüşler ve New York’a kadar ulaşmışlardı.

Hitler toplulukların düşünmesini durdurup, duygusallaşmalarını sağlayan ve kalabalıkları çok iyi ikna eden bir konuşma yeteneğine sahipti,
Miting öncesi yaptığı konuşma provalarında kendi fotoğraflarını çektirerek konuşurken ki duruşunu sıklıkla analiz eder ve geliştirirdi.

İlerleyen aylarda milyonlarca yahudi trenlerle imha kamplarına götürüldü ve 1 milyonu çocuklardan oluşmak üzere Avrupa’daki yahudi nüfusunun 3’te 2’sini oluşturan 6 milyon yahudi buralarda katledildi.
Bunların yanında Hitler’e karşı çıkan almanlar, eşcinseller, özürlüler ve çingenelerle beraber toplamda 11 milyon civarında insan Nazi rejimi tarafından acımasızca öldürüldü.

Holokost’un en belirgin özellikleri arasında, insanların tıbbi deneyler için kullanılmaları vardır. Mahkumların kalbine petrol enjekte etmek, canlıyken radyasona maruz bırakmak bunlardan bazılarıdır.

Bu doktorlardan en meşhuru 2 milyon kişinin ölümünden sorumlu olan ve genelde çingene çocuklar üzerinde çalışan Josef Mengele’ydi.
Çocuklara şekerler verir ve onun sahte sevgisine kanan çocuklar da ona “Amca Mengele” derdi.
Ancak çocuklar gözlerine mavi mürekkep enjekte edildikten sonra veya vücutları birbirine sırtlarından dikildikten sonra sabah akşam bağırırlar ve ölecekleri günü acıyla beklerlerdi.
Nazilerin yaptıkları deney çalışmalarının tamamı maalesef hiçbir zaman bilinemeyecek, çünkü kamyonlar dolusu evrak Kaiser Wilhelm Enstitüsü’nde, Doktor Otmar von Verschuer tarafından yok edildi.

Ilse Koch insanlık tarihinin en acımasız kadınları arasında yer alır.
Dövmeli vücutlara düşkünlüğü ile tanınırdı ve öldürttüğü yahudilerin derilerindeki dövmeleri kesip, bazen de derileri kendisi süsleyip; çanta, eldiven ve hatta işlemeli iç çamaşırı yapardı.
1947 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırılınca hapisten kurtulmak amacıyla gardiyanların biriyle ilişkiye girip hamile kalmış ve 2 sene içinde serbest bırakılmıştı.
Hitler, yahudilerin neslini tükettikten sonra yahudi iskeletlerinin, vücut kalıntılarının ve bazı değerli eşyalarının içinde bulunduğu “Tükenmiş Irk Müzesi” isminde bir müze açmayı planlamıştı.

2. Dünya Savaşı sırasında Nazi bilim adamları “süper bir ordu üretebilmek amacıyla” içinde oxycodone, kokain ve metamfetamin bulunan tuhaf bir ilaç karışımı geliştirmişlerdi. Bu ilacı deneklere verdiklerinde denekler bir gün boyunca 20 kg'lik bir yük sırtlarındayken hiç yorgunluk çekmeden 90 km yürüyebilmiş ve vücut kondisyonları %500 artmıştı.

En büyük silah
1350 ton civarındaki bu nesne ancak demir yolu üzerinde ilerleyebilmektedir

Hitler Fransa’yı aldığında Fransızlar Hitler’in Eyfel kulesine çıkamaması için kasıtlı olarak asansörün halatlarını kesmişlerdi, 1710 basamak çıkmaya üşenen Hitler Paris’i ele geçirmiş olsa da asla çok sevdiği Eyfel’e tırmanamadı, bu yüzden kendisiyle Paris’i ele geçirdi, ancak Eyfel’i ele geçiremedi diye dalga geçilmiştir.

Adolf Hitler'in ilk aşkı olan "Stefanie Isak" bir yahudiydi. Hitler, kavuşamadığı ilk aşkı Stefanie için intihar etmeyi bile düşündü.
Ayrıca 1. Dünya Savaşı sırasında kasığına aldığı bir darbe sonucu bir testisini kaybettiği için cinsel gücünü artırması için kendisine boğa spermi enjekte ederdi.

Hitler, toplama kamplarını kendi kurdurmuş olsa da, psikolojisinin etkilenmemesi için hiç bir zaman bir toplama kampını ziyaret etmedi.

Hitler, 1924'te yazdığı 750 sayfalık “Kavgam” adlı kitabıyla binlerce almana nazi ideolojisini aşılamış ve beynini yıkamıştır.
Kitap insanları nazileştirdiği için günümüzde satışı yasaklanmıştır, fakat bazı kitapçılarda hala satılır.

Müzik: Youtube Audio Library, incompetech.com

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS